Gumový pás inSPORTline Hangy 65 mm X-Heavy inSPORTline

Gumový pás inSPORTline Hangy 65 mm X-Heavy

41.1 €

Príjemné pocity nadväzujúci Gumový pás inSPORTline Hangy 65 mm X-Heavy čo odoberáme od výrobcu inSPORTline - tento artikel je v túto chvíľu vo výhodnej akcii za 41.1 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 200 EUR a viac! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8595153672645
Do obchodu

Popis

inSPORTline

Gumový pás inSPORTline Hangy 65 mm je fitness pomôcka, ktorá má široké využitie. Možno ho použiť nielen k posilňovaniu, ale aj k efektívnemu preťahovaniu. Neustálym napínaním a povoľovaním pásov sa zároveň zvyšuje alebo znižuje odpor, vďaka čomu sa skvele uplatňuje pri náprave porúch svalovej koordinácie, či rekonvalescenciu po zraneniach a je veľmi účinný pri budovaní svalstva a zvyšovanie odolnosti.koordinace, či rekonvalescenci po zraněních a je velmi účinný při budování svalstva a zvyšování odolnosti. V neposlednom rade je možné takýto pás použiť aj na hrazdách či rebrinách pre uľahčenie príťahov.
Vzhľadom ku svojej nízkej hmotnosti a malým rozmerom je gumový pás inSPORTline Hangy 65 mm ľahko prenosný, a preto je ideálnou cvičebnou pomôckou nielen v telocvični, ale aj doma.Technický popis:

vysoká pružnosť pásu 
možnosť spojenia viac pásov uzlami
vhodný pre cvičenie doma aj v telocvični 
skladnosť (minimálne nároky na priestor) 
efektívna pomôcka 
použiteľný aj na hrazdách a rebrinách pre jednoduchšie priťahovanie
odpor: 45 kg
šírka: 6,5 cm 
dĺžka: 102 cm 
hmotnosť: 527 g.

Parametre tovaru Gumový pás inSPORTline Hangy 65 mm X-Heavy

  • Názov Gumový pás inSPORTline Hangy 65 mm X-Heavy
  • EAN 8595153672645
  • Výrobca inSPORTline
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce