Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g Nutrend

Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g

9 €

Toto si zamilujete: Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g od firmy Nutrend - tento tovar si môžete nechať dodať s extra zľavou za 9 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Zásielky nad 200 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8594073174949
Do obchodu

Popis

Nutrend

Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate je 100% čistá forma jedného z najobľúbenejších suplementov pre zvýšenie svalovej sily. Vysoko funkčný a efektívne využiteľný kreatín v práškovej konzistencii vhodný pre športovcov, ktorí začínajú s používaním kreatínov. CREATINE MONOHYDRATE je určený pre: športovcov, ktorí sa usilujú o zvýšenie svalovej sily
Odporúčané dávkovanie produktu CREATINE MONOHYDRATE:
Tréningové dni: základná denná dávka je 5 g (2 zarovnané lyžičky) po tréningu. Netréningové dni: v netréningové dni použite 5 g ráno nalačno. Pravidelne dávkujte 4 týždne, potom zaraďte 4-6 týždňov pauzu. Je vhodné kombinovať so sacharidmi (napr. Spoločne s gainerom, zaistíte tak lepšiu využiteľnosť a efektívnosť). Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Použitie: 5 g = 2 zarovnané lyžičky. Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v športovom nápoji. Po otvorení skladujte pri teplote do 25° C a spotrebujte do 4 mesiacov.
Upozornenie: Doplnok stravy, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
Zloženie: kreatín monohydrát Nutričné hodnoty:

 

100 g

Dávka - 5 g

Kreatín monohydrát

100 g

5 g

 .

Parametre tovaru Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g

  • Názov Kreatín Nutrend Creatine Monohydrate 300g
  • EAN 8594073174949
  • Výrobca Nutrend
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce