Magnetický bambusový bedrový pás inSPORTline S inSPORTline

Magnetický bambusový bedrový pás inSPORTline S

38.7 €

Príjemné pocity nadväzujúci Magnetický bambusový bedrový pás inSPORTline S od známeho výrobcu inSPORTline - tento tovar si môžete nechať poslať s výnimočnou zľavou za 38.7 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 200 EUR a viac! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8595153656294
Do obchodu

Popis

inSPORTline

Magnetický bambusový bedrový pás inSPORTline z bambuso-uhlíkového vlákna s germániom. Bambusovo-uhlíkové vlákno vyžaruje infračervené lúče, ktoré podporujú krvný obeh, a uvoľňuje tlak vyvíjaný na danú oblasť počas športovania. Bandáž je vyrobená z pleteného materiálu s vysokou hustotou, je elastická, mäkká, pohodlná a môžte ju jednoducho vyčistiť. Magnety zvyšujú prekrvenie pokožky. Zmierňujú tlak vyvíjaný na túto oblasť a bolesť spôsobenú artritídou. Germániové komponenty pôsobia priaznivo pri zotavovaní po zranení a ľahkých ochoreniach, skracujú dobu rekonvalescencie. Germánium podporuje tvorbu hormónov, zvlášť endorfinu, serotoninu a rastového hormónu. Znižuje bolesť, podporuje pohyblivosť a pomáha znižovať príznaky osteoporózy. Vysoko kvalitný suchý zips pre rýchle a jednoduché upevnenie. Magnetický bambusový bedrový pás inSPORTline sa vďaka elastickému materiálu prispôsobí tvaru tela.Technický popis:

účinná bandáž z bambuso-uhlíkového vlákna
podporuje krvný obeh
napomáha rýchlej regenerácii
zvyšuje odolnosť organizmu proti ochoreniam
poddajný elastický materiál
vysoko kvalitný suchý zips (dĺžka suchého zipsu: 8 cm)
4 kusy magnetov
4 kusy germániových komponentov

Vlastnosti germánia:

podporuje tvorbu hormónov
znižuje bolesť
zvyšuje pohyblivosť
znižuje príznaky osteoporózy
podporuje detoxikáciu
pomáhajú pri rekonvalescencii po zranení

Výhody uhlíkového vlákna z bambusu: Výborné termoregulačné vlastnosti Uhlíkové vlákno z bambusu svojou pórovitou stavbou dokáže absorbovať energiu z ľudského tela a okolia. Rýchlo schne a absorbuje vlhkosť Unikátna krížová štruktúra znižuje potenie a udržuje pokožku suchú. Tkaniny z tohto vlákna vynikajú veľkou odolnosťou proti poškodeniu. Vyžaruje infračervené žiarenie Uhlíkové vlákno z bambusu vyžaruje infračervené žiarenie ktoré podporuje krvnú cirkuláciu a udržuje telo v teple. Ochrana proti UV žiareniu Efektívne chráni proti UV žiareniu. Odolnosť proti baktériám a prírodný deodorant Štruktúra Taiwanského bambusového uhlia obsahuje prírodné minerály, ktoré pohlcujú vlhkosť, redukujú nepríjemné pachy a pôsobia proti baktériám a plesniam.
Veľkostná tabuľka:

 

Celková dĺžka bandáže

výška bandáže

S

93 cm

20 cm

M

104 cm

20 cm

L

115 cm

20 cm

XL

126 cm

20 cm

XXL

137 cm

20 cm.

Parametre tovaru Magnetický bambusový bedrový pás inSPORTline S

  • Názov Magnetický bambusový bedrový pás inSPORTline S
  • EAN 8595153656294
  • Výrobca inSPORTline
  • Veľkosť S
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce