Masážny prístroj inSPORTline C02 inSPORTline

Masážny prístroj inSPORTline C02

53.1 €

Ponuka pre vás: Masážny prístroj inSPORTline C02 od značky inSPORTline - tento tovar si môžete nechať dodať za perfektnú cenu 53.1 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 200€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8595153673222
Do obchodu

Popis

inSPORTline

Masážny prístroj inSPORTline C02 je ideálnou pomôckou pre hĺbkovú a relaxačnú masáž celého tela. Prístroj ponúka dve vymeniteľné masážne hlavice, vďaka čomu si môžete zvoliť ten typ masáže, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Bodový masážny nástavec slúži k hĺbkovému bodovému masírovaniu, ktoré uvoľňuje celé telo a stuhnuté svalstvo, ale tiež prekrvuje danú oblasť svalov. Druhý nástavec slúži k plošnej masáži, ktorá zaručuje rýchlejšiu regeneráciu a zároveň slúži aj k relaxačnej masáži.
Masážny prístroj inSPORTline C02 disponuje aj funkciou infračerveného žiarenia, ktoré zlepšuje krvný obeh a metabolizmus v jednotlivých tkanivách. Možnosť plynulej zmeny intenzity patrí medzi ďalšie vlastnosti masážneho prístroja. Pri každodennom použití sa v priebehu niekoľkých minút môžete zbaviť stresu, únavy, zmenšiť riziko usadzovania solí a celulitídy, a tiež dosiahnuť ozdravný efekt.Technický popis:
Vybavenie: 

2 vymeniteľné masážne nástavce
hrejivé infračervené lúče
plynulé nastavenie intenzity

Vlastnosti:

2 vymeniteľné masážne nadstavce - pre plošnú masáž a pre bodovú masáž
hrejivé infračervené lúče
plynulé nastavenie intenzity
protišmyková rukoväť
jednoduché ovládanie
hmotnosť: 1,3 kg.

Parametre tovaru Masážny prístroj inSPORTline C02

  • Názov Masážny prístroj inSPORTline C02
  • EAN 8595153673222
  • Výrobca inSPORTline
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce