Outdoorový computer Suunto Elementum Terra N / Black / Red leather čierno-červená Suunto

Outdoorový computer Suunto Elementum Terra N / Black / Red leather čierno-červená

509.4 €

V akcii je len tu Outdoorový computer Suunto Elementum Terra N / Black / Red leather čierno-červená čo odoberáme od výrobcu Suunto - tento artikel je tu pre vás po zlacnenie za 509.4 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 200 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 6417084178121
Do obchodu

Popis

Suunto

Suunto, špičkový dizajnér presných inštrumentov pre šport, predstavuje novú excelentnú kolekciu hodiniek Suunto Elementum, ktorá sa vyrába exkluzívne vo Fínsku. Suunto Elementum Terra N/ Black/Red leather sú špičkové outdoorovo ladené hodinky, ktoré kombinujú majstrovskú zručnosť s presnou digitálnou technológiou v unikátnom spojení funkčnosti a designu. Modely Terra (v preklade "krajina"), sú vybavené potrebnými funkciami pre prežitie v prírode, ako sú výškomer pre kontrolu nadmorskej výšky, barometer prinášajúci predpoveď počasia a kompas pre navigáciu v prírode. Suunto Elementum Terra N/ Black/Red leather poskytujú aj ďalšie informácie, ktoré sú nevyhnutné pre pobyt v prírode. Verzia Black leather ideálne kombinuje celokovové puzdro s elegantným a odolným koženým remienkom.Technický popis:

špičkové outdoorové hodinky s oceľovým telom
odolný kožený remienok s červeným prešívaním
výškomer: zobraziteľný rozsah -500 až 9 000 m (-1 640 až 29 527 stôp) s rozlíšením 1 m (3 stopy), záznam nadmorskej výšky - meria zmeny nadmorskej výšky v intervale 1,5 alebo 10 sekúnd, kumulatívny údaj o výstupe/zostupe v metroch, meranie sa automaticky zastaví a vynuluje po dosiahnutí max doby merania (48 hodín) alebo po dosiahnutí max súčtovej hodnoty výstupu/zostupu (19 800 metrov)
barometer: (kontinuálne meranie a zobrazovanie absolútneho tlaku vzduchu, indikácia významných zmien tlaku vzduchu, predpoveď počasia, automatické prepínanie medzi meraním nadmorskej výšky a sledovaním zmien počasia, zobraziteľný rozsah 950 až 1 060 hPa/28,60 až 31,30 inHg s rozlíšením 1 hPa/0,03 inHg)
pamäť: záznam výstupov - max dosiahnutá nadmorská výška, čas a dátum začiatku, súhrnný zostup/výstup, doba trvania, kapacita 8 výstupov/zostupov
3D kompas: (elektronický, s rozlíšením 1 °, kalibráciou a 3D kompenzáciou náklonu - max uhol náklonu 45 °
prevádzková teplota -20 °C až +60 °C (-5 °F až +140 °F)
chronograf (stopky)
kumulatívny výstup/zostup v metroch
záznam maximálnej nadmorskej výšky
ukladanie záznamov do pamäte - kapacita 8 výstupov/zostupov
jazyk rozhrania: angličtina
časové funkcie: dátum, čas, alarm (budík)
tvrdené zafírové sklíčko s antireflexnou vrstvou (ploché)
veľký a prehľadný LCD displej s podsvietením
robustné puzdro z nerezovej ocele
vodoodolnosť v metroch statického tlaku: 100
hmotnosť: 105 g
typ batérie: CR2032.

Parametre tovaru Outdoorový computer Suunto Elementum Terra N / Black / Red leather čierno-červená

  • Názov Outdoorový computer Suunto Elementum Terra N / Black / Red leather čierno-červená
  • EAN 6417084178121
  • Výrobca Suunto
  • Farba čierno-červená
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce