Outdoorový prístroj Suunto Ambit2 čierna Suunto

Outdoorový prístroj Suunto Ambit2 čierna

313.3 €

No a toto chcete: Outdoorový prístroj Suunto Ambit2 čierna od kvalitnej značky Suunto - tento produkt obchodujeme vo výpredajové akciu za 313.3 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 200€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 6417084178701
Do obchodu

Popis

Suunto

Suunto predstavilo na veľtrhu ISPO 2012 novú modelovú radu Ambit, ktorá je vhodná ako pre každého outdoorového nadšenca, tak aj pre klasických športovcov, ktorí chcú mať svoj tep pod kontrolou. Športtester Suunto Ambit predstavuje špičkovú kombináciu pre všetky aktivity spojené s meraním tepu, rovnako ako pre športy, kde je dôležité plánovanie a sledovanie trasy. U outdoorových prístrojov SUUNTO si už používatelia zvykli na funkcie ABC, teda výškomer (altimeter), barometer a kompas. V modeli X10 pribudla funkcia plánovanie a zaznamenávanie svojej trasy pomocou GPS-ky. Ambit prináša kombináciu týchto vlastností, obohatenú o 3D kompas, ktorý bol doteraz výhradne v potápačských prístrojoch SUUNTO. To, prečo sa Ambit stáva hitom ponuky je zapríčinené unikátnosti kombinácia so špičkovým meračom tepu, ktorý bol doteraz vyhradený len tréningovým modelom bez outdoorových funkcií a GPS-ky. Informácie z prístroja môžete zaznamenať a potom nahrať na Movescount kde ich môžete ďalej spracovávať.
Dizajn prístroja je veľmi atraktívny a veľmi zaujal pri svojej prvej prezentácii. Dva základné farebné varianty - čierna a strieborná farba sú doplnené veľkým prehľadným displejom s trojriadkovým zobrazovaním hodnôt. Výhodou je päť tlačidiel pre jednoduché ovládanie a intuitívne prezeranie záznamov a funkcií. Ambit sa hodí pre bežcov a atlétov, rovnako tak pre cyklistov na horskom i cestnom bicykli. Je super pre trekink a turistiku a samozrejme aj pre horolezcov a paraglidistov. V neposlednom rade športtester Suunto Ambit osloví lyžiarov a to ako bežkárov, tak zjazdárov a snowboardistov.Technický popis:

minerálne kryštalické sklíčko
vodoodolnosť do 100 m (ISO 2281)
prepnutie pozitívneho/negatívneho displeja
dobíjacia lithium-ion batéria
používateľom nastaviteľné zobrazenie pozitivity/negativity displeja
robustné BuiltToLast puzdro
nastavenie prístroja na Movescount.com
aktualizované nové funkcie na Movescount.com
podsvietenie displeja
zvýšená životnosť batérie

* 30 dní s funkciami štandardných "hodiniek" a ABC funkciami
* 50 h 60 sec GPS intervalom záznamu trasy, výhodné napr. pre pešiu turistiku
* 15 h 1 sec GPS intervalom záznamu trasy, výhodné napr. pre beh

 
Funkcie: 

GPS prijímač priamo v hodinkách
barometer
výškomer
3D Kompas
teplomer
meranie tepovej frekvencie
veľmi citlivá a presná funkcia rýchlosti/tempa (FusedSpeedTM) s meračom zrýchlenia integrovanej GPS
presná vertikálna rýchlosť s barometrickým výškomerom
zdokonalený záznam tepovej frekvencie s funkciou Peak Training Effect a odporučeným časom na zotavenie
online športový denník využívajúci nástrojov plánovania a analýz na Movescount.com
záznam priebehu aktivít do pamäti
manuálny a automatický počet kôl
graf tepovej frekvencie v reálnom čase
limity tepovej frekvencie

 
Všeobecné funkcie:

čas, dátum, alarm, duálny čas
zámok tlačidiel
indikátor životnosti batérie
voliteľné meracie jednotky
dvojsmerný prenos dát a dobíjanie s USB káblom

Popis jednotlivých funkcií a vlastností:

Integrovaná GPS

Integrovaná GPS využívaná v prístrojoch, tak ako Suunto Ambit je založená na SiRFstarIV technológii. Prijímač (24 kanálov) má veľmi vysokú citlivosť. To pomáha Ambitu nájsť GPS satelity oveľa rýchlejšie a získať tak stabilnejšie záznamy (na voľnom priestranstve do priemeru 16s).

3D Compass

Na získanie presného údaju s obvyklým kompasom potrebujete kompas držať v horizontálnej polohe. Suunto 3D kompasy kompenzujú sklon, umožní vám tak získať záznam podľa uhla nastavenia vášho zápästia.

Telo „BuiltToLast“

Suunto produkty s BuiltToLast puzdrom, majú robustné, jedno-kompozitové puzdro s pevným vrchným okrajom. Anodizované hliníkové puzdro a minerálne sklíčko displeja sú navrhnuté tak, aby odolali mechanickým otrasom a poškriabaniu.

Peak Training Effect

K lepšiemu vyjadreniu významu merania Tréningového Efektu, Suunto premenovalo meranie na Peak Training Effect (PTE). PTE vyznačuje dopad na tréningové hodiny (jednotky) a na individuálnu maximálnu aeróbnu výkonnosť a stáva sa tak najpresnejšie pri strednej a vysokej intenzite tréningu. Meranie je relatívne k vašej súčasnej úrovni zdatnosti. Čím viac ste zdatnejší tým tvrdšie musíte pracovať na dosiahnutie vyššieho PTE.

Recovery Time

Čas na zotavenie je určitý odhad, ako dlho potrebuje telo pri Vašej aktuálnej individuálnej relatívnej výkonnosti na regeneráciu po tréningovej záťaži. Čas vychádza z dĺžky a intenzity tréningu, rovnako z celkovej únavy, dokonca aj pri menších intenzitách tréningu. Čas na zotavenie vychádza z údajov od jedného tréningu k druhému, kalkuluje aj s tým, keď sa rozhodnete začať trénovať skôr než čas na zotavenie vyprší..

Parametre tovaru Outdoorový prístroj Suunto Ambit2 čierna

  • Názov Outdoorový prístroj Suunto Ambit2 čierna
  • EAN 6417084178701
  • Výrobca Suunto
  • Farba čierna
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce